Kwestia podkoszulku w Wikipedii

używane nike używane nike
Podkoszulek (podkoszulka) ? element odzieży, noszony najczęściej przez mężczyzn.

Zasadniczo zaliczany jest do bielizny i w podstawowym zastosowaniu noszony bywa pod koszulą (stąd nazwa).

Klasyczny podkoszulek, zazwyczaj z cienkiej białej bawełny, okrywa jedynie tors, nie ma rękawów i ma dość głębokie wycięcie pod szyją; nieco przypomina swym kształtem dużą literę A, przez co w krajach anglojęzycznych nazywany często A-shirt, w odróżnieniu od T-shirt. Czasem podkoszulki wykonywane są nie z jednolitej tkaniny bawełnianej, tylko np.
z siatki o dość dużych oczkach.
Istnieją także podkoszulki z długim rękawem, noszone pod koszulę dla ochrony przed zimnem.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Podkoszulek

Wybór używanych ubrań

Używane ubrania są bardzo chętnie wybierane przez osoby niemal w każdym wieku.

Każdego roku Polskę niemalże ?zalewają? olbrzymie ilości towarów importowanych z Niemiec czy Anglii.

Ubrania używane cieszą się tak wielką popularnością przede wszystkim ze względu na bardzo niską cenę, niejednokrotnie o wiele niższą niż można by się spodziewać tego po zakupie ubrania.

Wybór takich elementów garderoby wiąże się jednak bardzo często także ze swojego rodzaju protestem przeciwko importowaniu do Polski ubrań produkowanych tanim kosztem z Chin czy innych krajów takich, jak Bangladesz.

Wiele osób w ten sposób bowiem wyraża swoje niezadowolenie z sytuacji na rynku ubraniowym w Polsce i na całym świecie.

Używane ubrania ? dobry wybór?

Używane ubrania są coraz częściej wybierane przez klientów. Skąd ich taka decyzja w tym zakresie? Przede wszystkim, najistotniejszym elementem, który decyduje o takim stanie rzeczy jest cena.
Jak wiadomo, ubrania, które są importowane zza granicy czy nawet sprzedawane z tak zwanej ?drugiej ręki? w Polsce są znacząco tańsze w porównaniu z ubraniami prosto z salonu.
Dotyczy to szczególnie ubrań markowych, których cena w przypadku, gdy mamy zamiar zostać pierwszymi właścicielami ubioru jest nieraz naprawdę bardzo wysoka.

Nic więc dziwnego, że kupno używanych ubrań staje się w Polsce z roku na rok coraz bardziej popularne a w każdym mieście możemy już znaleźć miejsca, które oferują nam sprzedaż używanych części garderoby..

Dodane: 29-11-2016 13:03

Tagi: styl ciuchy moda ciucholand ubranie nike używane

Widok do druku:

używane nike