Skórzane meble mocno uszkodzone

czyszczenie skór legnicaNaprawa skórzanej tapicerki czy skórzanych butów nie należy do zadań prostych.

Przy małych uszkodzeniach powierzchni, bez dużych zadrapań, praktycznie zawsze udaje się to zrobić bez widocznych śladów.

Jednak głębokie rozdarcia, czy nawet przerwanie struktury skóry, może być bardzo skomplikowane do naprawy. Istnieją co prawda metody naprawy takich zdarć, ale trzeba liczyć się z kosztami takiego zabiegu.

Do tego celu stosuje się żywice, wypełniacze i barwniki.

Efekt końcowy może być różny i zależy od długości rozdarcia i typu skóry, ale po naprawie zawsze będzie to wyglądało lepiej niż przed.

Skóra hamburska - definicja z Wikipedii

czyszczenie skór legnica
Skóra hamburska - tylna część surowej skóry końskiej, różniąca się od przedniej grubością i sposobem garbowania (obie te części garbuje się oddzielnie). Z uwagi na znaczną grubość i wytrzymałość skóry hamburskie używane są do produkcji podeszw i wierzchów obuwia (skóry końskie nie przepuszczają powietrza, a zatem charakteryzują się dużą nieprzemakalnością).
Skóra hamburska wyprawiana jest garbnikami roślinnymi.

Pierwotnie sposób jej garbowania wypracowano w Hamburgu, stąd nazwa i skóry, i całego procesu, zwanego hamburskim.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Skóra_hamburska

Delikatna renowacja ubrań skórzanych

Wiele osób lubi kupować ubrania skórzane. Starają się one także na długo zachowywać posiadane przez siebie ubrania skórzane w dobrym stanie. Jednak zdarza się, że ubrania skórzane wymagają odpowiedniej renowacji.
Bardzo ważne jest, aby była ona przeprowadzana w bardzo bezpieczny i delikatny sposób.
Tylko wówczas będzie naprawdę skuteczna, ponieważ wyraźnie poprawi stan skóry posiadanych przez kogoś ubrań, a jednocześnie sprawi, że na dłużej pozostaną one w dobrym stanie. Dzięki temu będzie można spokojnie sięgać po ubrania skórzane przed wyjściem z domu i nie trzeba będzie kupować nowych tego typu ubrań co pomoże w zaprowadzaniu domowych oszczędności.

Dlatego przeprowadzanie fachowej renowacji skór jest bardzo ważne i opłacalne..

Widok do druku:

czyszczenie skór legnica